KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776098
nr 1477 6098
Mara Zvaigzne
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 89, "Eldslukare II". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 65x71 cm
Mara Zvaigzne, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:05:12